top of page
Galeri 6.png

Hizmetlerimiz

Tüm Bodrum Yarımadası'nın her bir köşesine hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Koltuk / Yatak Yıkama

%100 Müşteri memnuniyetini tabirin tam anlamıyla ilke edinmiş olan işletmemiz, Bodrum'da koltuk ve yatak yıkama hizmetini profesyonel ekipmanlar ile sunmaktadır.

Sizlerin memnuniyeti ve hedeflediğiniz hijyene ulaşmanız için firmamızın hizmetinin önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

* Profesyonel Ekipmanlar  

* %100 Müşteri Memnuniyeti  

* Cilt dostu deterjanlar  

* İnatçı lekelere sıcak buhar uygulaması

* Bizim değil, sizin programınıza uygun rezervasyon planlaması

YAT HİZMETLERİ

Bodrum'da, Fethiye'de, Marmaris'te, Göcek'te, Kuşadası'nda yat ve teknelerin koltuk, yatak ve halıfleks yıkamalarını, ULV dezenfekte işlerini titizlikle yapan firmamız, 7/24 erişilebilirlik ilkesi ile hizmet vermektedir.

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ve cilt dostu deterjanlarımız ve sertifikalı hizmetimiz ile yat ve teknenizin temizliğini işin uzmanına bırakın, iyi bir sonuç alın.

GÜMÜŞ İYON

DEZENFEKSİYON

Gümüş iyon ile dezenfekte teknolojisi, gümüş iyonlarının profesyonel cihazlar ile milimetrenin milyonda biri boyutuna indirgenmesi ile yapılmaktadır. Bu sayede gümüş iyonlarının etkiselliği artırılır ve bakteri ve virüs ile gümüş iyonlarının etkileşimi sonucu bakteri ve virüsler etkisiz hale gelirler.  Geleneksel temizlik yöntemi ile yapılan dezenfekte işlemleri manuel olarak yalnızca temas ettiği yerleri kısmen virüs ve bakteriden temizlerken, nano gümüş dezenfeksiyonu, hava yoluyla püskürtme tekniği ile çok geniş bir alana yayılır ve süzülerek aşağı inerken karşılaştığı virüs ve bakterileri bir nevi yakarak öldürür. Kimyasal olmadığı için kısa bir havalandırma sonrası mekan rahatlıklıkla kullanılır.  Bu alanda kullandığımız materyaller Sağlık Bakanlığı ve Tarım Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Uygulama sırasında müşterilerimiz dilerlerse, materyalleri ve ürün etiketlerini inceleyebilirler. Ayrıca bu işlem sonrası bir sertifika da vermekteyiz. 

OTEL, CAFE, RESTAURANT

OFİS VE İŞLETMELER

İşletmeler için toplu iş teklifi avantajımız bulunmaktadır. Yataktan, koltuklara kadar tüm yıkama hizmetimizden hem profesyonel bir sonuç ve hem de cazip bir teklifle faydalanabilirsiniz. 

bottom of page